Velikonoce plné inspirace – končí 8.4.2021

01.03.2021 - 08.04.2021

Koupili jste si produkty na vaření Tefal chcete dárek za nákup ?

Začněte výběrem produktu:

i
Kód produktu/název produktu naleznete na krabici od produktu.

Vyplňtě prosím údaje spojené s nákupem

Vyplňte osobní informace.

Zpracováváme Váš požadavek..

Děkujeme za vyplnění. Další informace naleznete v e-mailu.

Něco se nepovedlo. Zkuste to prosím později.

Upozorňujeme, že dne 8.4.2021 bude promo, v souladu s podmínkami, ukončeno z důvodu vyčerpání dedikovaných dárků. Již nebude možné registrovat další požadavky.

Co musíte udělat, pokud jste splnili podmínky akce, abyste obdrželi dárek 12 dílnou sadu nádobí Tefal za nákup produktů vaření Tefal ?

  • Jako první prosím vyplňte registrační formulář na této stránce. Budete požádáni o screen nebo fotku vaší účtenky (účtenek, max 3ks) potvrzující nákup v celkové hodnotě minimálně  4 500Kč, v termínu platnosti akce (po 1.3.2021) informaci o místu nákupu (může být pro každou účtenku jiné) a také informace, kam Vám dárek máme zaslat.
  • Pokud jste koupili jen jeden nebo dva výrobky (nepotřebujete uložit dvě nebo tři účtenky, vyberte možnost „Mám jen jednu nebo dvě účtenky“ a v dalším kroku nahrajte jednu účtenku 3x.
  • V souladu s pravidly akce má každý spotřebitel nárok na jeden dárek. 

 

  • Po odeslání formuláře Vám přijde e-mail, ve kterém zkontrolujte Vámi zadané údaje a potvrďte. Bez tohoto potvrzení se Váš požadavek za 24 hodin smaže.
  • Tím je Vaše část hotová. My si nyní vše zkontrolujeme a připravíme na rozesílku.
  • Dárky odesíláme do 14 dnů od obdržení vašeho požadavku.

Počet dárků je omezen 600ks, a po jejich vydání bude promo ukončeno. Dárek: sada nádobí Tefal, 12 dílů, červená/černá, C5489482, EAN 2100109313. Upozorňujeme, že sada NENÍ vhodná na indukci.